Aleksandra

Aleksandra sesja plenerowa

Nastały upały i nastał czas wyjścia z domu w plener. Tym razem z piękną i sympatyczną Aleksandrą. Za tło pleneru posłużył Zalew Sulejowski.

_read_more»

Wroclove

Wrocław nocą

Już dawno nie byłem we Wrocławiu i widok, jaki zastałem zrobił na mnie ogromne pozytywne wrażenie. W połowie lat 90 tych bywałem, co dwa tygodnie mogąc zwiedzać w dłuż i w rzesz to piękne miasto. Niestety nie mam zdjęć z tamtych lat tak żeby porównać, co było kiedyś a co jest teraz. Miasto to a właściwie włodarze wykonali ogrom pracy by przywrócić świetność temu miastu.

_read_more»

Droga do Jerozolimy

Zdjęcia eventowe, ilook (7)

W ostatnim tygodniu przedświątecznym miałem okazję uczestniczyć w niesamowitym przedstawieniu multimedialnym jakim była „Droga do Jerozolimy”. Widowisko przedstawiało ostatni tydzień Chrystusa przed ukrzyżowaniem.

_read_more»

Gdańsk nocą

Gdańsk

Już od dawna chciałem zrobić zdjęcia Gdańska nocą. Parę dni temu nadarzyła się ku temu okazja. Przebywając gościnnie w Sopocie wybrałem się na sesję zdjęciową. Wydawało mi się że o 22 nie będzie już dużo ludzi na ulicach.

_read_more»

Wyprawa do lasu

Fotografia krajobrazu, ilook (1)

 

Podczas codziennych spacerów można zaobserwować wiele ciekawych tematów fotograficznych. Tak też było i tym razem. Od jakiegoś już czasu obiecywałem sobie że następnym razem pójdę z psem na spacer zabiorę ze sobą aparat. Tak więc nastała ta chwila i zrobiłem kilka zdjęć. Tomaszów Mazowiecki jest otoczony prawie ze wszystkich stron lasami i jest to raj dla fotografów przyrody i zwierząt.

_read_more»
Strona 1 z 212